O nas

Home > O nas
eco art

Poznaj Ecoart


Jesteśmy specjalistami w kilku dziedzinach: uszczęśliwianiu dzieci, rozwoju kreatywności, dobrej zabawie, tworzeniu niesamowitych rzeczy z drewna, plastiku, makulatury i metalu.
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Powód był bardzo prozaiczny: sprawianie radości dzieciom. Na początku były animacje, jednak szybko zrozumieliśmy, że szczęście dziecka to nie tylko zabawa. Poprzez szerzenie kreatywności i zarażanie pasją możemy uszczęśliwiać ludzi na całe życie.

Mówi się: “człowiek ma tyle żyć, ile ma hobby”, jednak w czasach telewizorów i smartfonów dzieci mają coraz mniej zainteresowań. I tak pojawiła się idea warsztatów. Warsztatów, których celem jest uświadomienie dzieciom, jak wspaniałe rzeczy można stworzyć, gdy tylko zaangażujemy swoją wyobraźnie i odważymy się spróbować. Chcemy przełamywać stereotypy: czy 6 letnie dziecko może posługiwać się młotkiem, gwoździami, igłą oraz innymi “groźnymi” przedmiotami? Oczywiście! Jeśli teraz pozwolimy mu wykorzystywać takie narzędzia i wskażemy jak cudowne rzeczy można dzięki nim stworzyć, wykształcimy w nim pewność siebie i wiarę we własne umiejętności, które zaprocentują w jego późniejszym życiu.

Eco-Art

Pasja

Wkładamy całe serce w naszą pracą, poznasz to po jakości i zaangażowaniu.

Eco-Art

Odlotowość

Oj będzie się działo! Dzieci szybko o nas nie zapomną.

Eco-Art

Dobra zabawa

Ona jest kluczem! Bez niej nie ma motywacji do nauki i rozwoju.

Eco-Art

Kreatywność

Dzieci nas nią zarażają, więc mamy jej pod dostatkiem.

eco art

Nasz zespół

eco art

Magda Murawko

Założycielka EcoArt, pedagog, animatorka, majsterkowicz, krawcowa, trener Sensoplastyki®, jubiler, up-cycler, propagator zdrowego trybu życia. Jednym zdaniem: Nie boi się wyzwań i tym chciałaby zarazić dzieci.

Michał Murawko

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn z zamiłowania trener robotyki i programowania dla dzieci. Uwielbia przekazywać wiedzę w formie zabawy i ciekawostek.

eco art

My w liczbach

Udanych
imprez

% Zadowolonych
klientów

Lat
doświadczenia

km
dojeżdzamy

Kontakt z nami

To będzie dobra zabawa!

Zapytaj o ofertę!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.